Команда «Фенікс» — так назвали себе учні Миколаївського професійного промислового ліцею Жуков С. (капітан команди), Югай А., Зелинська Г., Тищук А., Козаченко О. та Шейков Б., які взяли участь в інтелектуальному турнірі серед команд ПТНЗ нашого міста. Змагання для учнівської молоді організувала Т.О. Макаронова, багаторазовий чемпіон Миколаєва і області з «Брейн-рингу» та «Що? Де? Коли?», автор і організатор телешоу «Брейн-асорті». Ігри відбулися в останній день осені, 30 листопада, і були присвячені святкуванню Нового року та інших зимових свят у різних країнах світу. У турнірі взяли участь 9 команд 5 навчальних закладів міста.

Тетяна Олександрівна підготувала для знавців 20 цікавих питань, зуміла заінтригувати і гравців і вболівальників, створити щиру і доброзичливу атмосферу інтелектуальних змагань. Командам треба було не тільки показати свої знання з історії, етнографії, культури, а й проявити дотепність, загальну ерудицію і кмітливість, вміння працювати в групі і швидко приймати рішення.

Наші учні гідно показали себе і отримали «срібло». Ми вітаємо наших ерудитів та бажаємо їм подальших успіхів! А Т.О. Макароновій висловлюємо подяку за організацію чудового турніру, який став не лише цікавою розвагою для всіх присутніх, а й корисною грою, яка розвиває ерудицію, логіку, фантазію і бажання отримувати нові знання.