«З небес на землю в час нічний приходить Миколай Святий»

Вже другий рік поспіль учнівське самоврядування Миколаївського професійного промислового ліцею влаштовує невеличке свято на честь Святого Миколая для вихованців Миколаївського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

20 грудня 2017 року учні нашого ліцею Тищук А., Швець Г., Біденко М., Григорчук С. разом з куратором волонтерів Рурик Г.В., бібліотекарем Гринько Л.А., керівником театрального гуртка Ігнатенко А. відвідали дітей центру, щоб привітати їх зі святом і вручити невеличкі подарунки.

Перед маленькими глядачами відбулося казкове дійство. У святково прикрашеній залі біля ялинки з’явилися Ангели, Вечір і Святий Миколай у виконанні наших акторів, які показали невеличку казку, розповіли цікаві історії про Святого Миколая та його добрі справи. А діти читали вірші і розгадували загадки. На завершення свята учні ліцею вручили всім вихованцям центру обрядові солодощі — «миколайчики». Кожен маленький глядач отримав різнокольорові медові пряники у формі ялинок, рукавичок, сніговичків, кошиків, сердечок, навіть дідусів з бородою. А ще – велику коробку з м’якими іграшками, які зібрали для дітей учні ліцею. На згадку про свято всі учасники заходу сфотографувалися і побажали, щоб Святий Миколай здійснив найзаповітніші дитячі мрії і приніс у кожну родину щиру втіху і любов.