Вітаємо вас на сторінці Центру професійної кар’єри МППЛ!

Центр професійної кар’єри – це помічник здобувачів освіти у побудові успішної кар’єри та надійний партнер роботодавців у формуванні якісного кадрового резерву.

Центр кар’єри – це система кар’єрної навігації, важлива сполучна ланка між закладом професійно-технічної освіти із молоддю, ринком праці, роботодавцями і державними установами. Основна задача кар’єрного центру – допомогти зі стажуванням та працевлаштуванням здобувачам освіти та випускникам.

Основна мета центру – організація проходження виробничої практики та працевлаштування випускників та їх адаптація до практичної діяльності, сприяння розвитку підприємницької ініціативи, опанування навичками само презентації, техніки пошуку роботи, здійснення моніторингу їх кар’єри та соціальне партнерство з роботодавцями.

Ми прагнемо:
1. Готувати фахівців, які здатні швидко реагувати на зміни середовища та знаходити себе на сучасному ринку праці
2. Надавати можливість роботодавцям спілкуватись зі здобувачами освіти з метою взаємного вибору місць проходження практики та подальшого працевлаштування.
3. Допомагати кожному здобувачу освіти та випускнику отримати роботу своєї мрії та здобути навички кар’єрного розвитку.

Пропонуємо здобувачам освіти та випускникам:
• допомогу в працевлаштуванні;
• надання інформації про актуальні вакансії, місця для проходження практики та інші можливості від роботодавців;
• професійні та мотивуючі майстер-класи від успішних фахівців-практиків;
• тренінги з розвитку особистісних, професійних, кар’єрних, підприємницьких компетенцій, профконсультації з питань складання резюме та особливостей проходження співбесіди з роботодавцями.

Пропонуємо роботодавцям-партнерам:
• підбір найбільш відповідних кандидатів з-поміж здобувачів освіти під існуючі вакансії та місця проходження практики;
• розміщення інформації про вакансії;
• участь у формуванні змісту освітніх програм відповідно до потреб ринку праці.

13.05.2024 року відбулася зустріч здобувачів освіти МППЛ з керівником відділу кадрів корпорації «Ківіт» Ципариндою Ольгою Миколаївною. «Ківіт» — це велика оптово-роздрібна торгова компанія, що працює на ринку понад 20 років. Її філії є у 5 містах України, а головне підприємство знаходиться у Миколаєві. Діяльність «Ківіт» — це торгівля (дистрибуція) харчовими продуктами та напоями, а також — мережа роздрібних магазинів, ресторанів, фаст-фуд. Персонал понад 1000 осіб.

Участь здобувачів освіти у Програмі UPSHIFТ у Херсонській, Одеській та Миколаївській областях, яка реалізується ГО «Потрібні тут» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) — команда «Висока кухня»