1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Розділи сайту

Ми на мапі

вул. Вінграновського, 62, Миколаїв, 54028
google maps module for joomla 3

 

 

ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

 

НА ПЕРІОД КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

 

Шановні здобувачі освіти!

Триває загальнонаціональний карантин, встановлений через пандемію COVID-19. Залежно від епідемічної ситуації в кожному з регіонів або окремих адміністративно-територіальних одиницях встановлюється один з рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 – «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний».

Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у місті Миколаєві з 26 жовтня 2020 року діє епідемічне зонування - «червона» зона. Це передбачає низку додаткових обмежень для мешканців регіону.

Відтак з 26 жовтня у Миколаївському професійному промисловому ліцеї

організовано освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання та програмного забезпечення Skype, веб-сервісу Google Classroom, панелей швидких сповіщень Viber, віртуальної інтерактивної дошки Padlet.

Будьте здорові та пам' ятайте, що час карантину потрібно і можна проводити лише з користю. Не гайте часу!

Прохання до здобувачів освіти слідкувати за оновленою інформацією та завданнями у рубриці "Дистанціне навчання"

З 26 жовтня 2020 року в Миколаївському професійному промисловому ліцеї для здобувачів освіти організовано освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання та програмного забезпечення Skype, панелей швидких сповіщень Viber, соціальних мереж Facebook, Telegram.

Дістанційне навчання діє! Адже погодьтесь, ви знаходитеся у своїй комфортній кімнаті, поруч з улюбленим котом і вам нічого не заважає навчатися. У вільний час звісно не потрібно виходити на вулицю з друзями й наражати себе на небезпеку, займіться саморозвитком. Згадайте, щоб ви хотіли нове освоїти для себе. Можливо ще зі школи ви мріяли опанувати італійську мову?  Карантин, як раз час для цього. В мережі інтернет дуже багато корисних та легких онлайн уроків.

Звісно про друзів теж не потрібно забувати, але оберіть безпечний спосіб. Наприклад, за телефонуйте їм по відеозв'язку у  Viber.

 

Ми радимо